top of page
  • Фото автораПрес-служба

До Зведеного бюджету спрямовано 11 мільйонів ПДФО


За перший місяць цього року до Зведеного бюджету від платників податків Новоселиччини та Герцаївщини надійшло 11,3 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. Це на 320 тис.грн. більше ніж за січень минулого року.

Так, місцеві бюджети отримали 8,48 млн. грн. ПДФО. До державного бюджету надходження ПДФО склали майже 2,82 млн. гривень.

«Податок на доходи фізичних осіб залишається основним у структурі надходжень місцевих бюджетів, його питома вага в загальних надходженнях становить 64,3 відс. Тому, дуже важливим є дотримання кожним роботодавцем законодавства про працю, недопущення зменшення законодавчо встановленого розміру оплати праці, виплати заробітної плати «в конвертах», скорочення відрахувань до бюджету», - зауважила заступник начальника –начальник відділу доходів і зборів з юридичних осіб Наталія Габа.

У 2018 році скорочено податкового борг на 4 млн. грн.

Для забезпечення надходження заборгованих коштів, працівниками Новоселицького управління проводиться кропітка робота: здійснюються не лише заходи примусового стягнення, але й, зокрема, індивідуальні консультації з платниками податків щодо напрацювання шляхів виходу підприємства з кризової ситуації по несплаті податків. Відтак, за результатами відпрацювання боржників Новоселицького та Герцаївського районів, протягом 2018 року забезпечено скорочення минулорічного показника на 4153,2 тис. гривень.

В управлінні, зазначають, що із 16 направлених позовів до суду щодо надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок стягнення готівкових (безготівкових) коштів, станом на сьогоднішній день судами задоволено 15 позовів на загальну суму 2287,1 тис.. грн.(в т.ч. за позовами попередніх періодів.)


12 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, 3 березня в Реєстрі електронних документів на сайті ДПС з'явилися електронні формати для єдиної звітності з ПДФО, ВЗ та ЄСВ. У податковій