top of page
  • Фото автораПрес-служба

У Новоселицькій гімназії запрацювали обидва спортивних зала


Другий, "старий" спортивний зал відкрито для навчання після ремонту.

Фактично, декілька років цей зал не використовувався через, практично, аварійний стан. За словами директора навчального закладу О. Петрова, ремонт у цьому залі через брак коштів не проводився десятиліттями, заняття тут проводити було неможливо, навіть небезпечно через те, зокрема, що старі дерев'яні вікна ледь трималися і не мали ніякого захисту.

За кошти, виділені міською радою проведено поточний ремонт на суму понад 220 тис. грн., більшу частину на заміну вікон на металопластикові, загалом на ремонтні роботи та придбання обладнання (нова витяжка на кухню, обладнання для кабінетів географії тощо) в Новоселицькій гімназії було витрачено у 2018 році близько 300 тис. грн. У спортзалі, крім заміни вікон і косметичного ремонту, облаштовано належний захист вікон. Переважно, у цьому спортзалі проводитимуться позашкільні заняття і тренування спортивних секцій.

У цьому році заплановано (вже виготовлено кошторис, який погоджено виконкомом) провести відновлювальний ремонт покрівлі та утеплення "старого" корпусу гімназії. Вартість понад 1 млн. 369 тис. грн.

#освіта #спорт

94 перегляди0 коментарів