top of page
  • Фото автораПрес-служба

Відбулося засідання робочої групи із планування розвитку Новоселицької громади


Відбулося чергове засідання Робочої групи з розробки Стратегічного Плану розвитку Новоселицької ОТГ.

Для проекту Цілей стратегії було обрано три головні сфери зосередження зусиль для розвитку громади, зокрема: створення якісної інженерно-технічної просторової інфраструктури для економічного розвитку; формування сприятливого інвестиційного клімату; забезпечення психологічної складової інвестиційного клімату, розвиток людських ресурсів.

Під час обговорення було визначено головні переваги і ризики, сильні і слабкі сторони, які визначатимуть стратегію розвитку громади, напрямки зосередження зусиль. Під час роботи в групах, конкретизовано головні напрямки розвитку, обумовлені історичною, економічною та соціальною складовими для успішної реалізації стратегії.

Йшлося, зокрема, про пошук ресурсів для розвитку і можливостей для покращення інвестиційної спроможності і покращення співпраці з підприємницьким середовищем, розвиток технічної і соціальної інфраструктури, оскільки якість дорожнього покриття і ключових об’єктів соціальної та інженерної інфраструктури потребує покращення.

Розвиток людського капіталу, адже основною цінністю громади є людина і її вклад у розвиток території є найважливішим.

За результатами засідання Робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку громади розроблено відповідні пропозиції, які, після систематизації, буде винесено для обговорення .

#засідання

198 переглядів0 коментарів