top of page
  • Фото автораПрес-служба

В міськраді обговорили заходи щодо запобігання пожежам


Під головуванням міського голови-голови комісії з питань ТЕБ та НС М. Нікорич відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Головне питання, яке обговорювалося - вжиття заходів щодо протидії масовим пожежам, які виникають внаслідок випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, пожежам на сміттєзвалищах у весняно-літній період 2019 року. Протягом останніх днів на території ОТГ виникло кілька пожеж, викликаних спалюванням трави, які призвели до значних матеріальних втрат та становили значну небезпеку для житлових і виробничих споруд. Тому особливу увагу приділено виконанню заходів щодо недопущення пожеж в екосистемах та на сміттєзвалищах, а також забезпечення оперативного реагування у разі порушення нормальних умов проживання населення

Також на засіданні обговорили вжиті раніше заходи щодо безаварійного пропуску льодоходу, повені і дощових паводків у весняно-літній період 2019 року, стан забезпечення належного функціонування підрозділів місцевої пожежної охорони Новоселицької міської ради об’єднаної територіальної громади.

В результаті роботи комісії прийняті відповідні рішення.

#рятувальнаслужба

104 перегляди0 коментарів