top of page
  • Фото автораПрес-служба

Директорам навчальних закладів громади – про реформу освіти


У Новоселицькій міській раді ОТГ відбувся семінар для директорів навчальних закладів громади, в. о. старост та спеціалістів виконкому міської ради з питань реформування освіти і викликів, які постають перед освітянською галуззю.

Участь взяли експерт з питань освіти Центрального офісу реформ при Мінрегіоні Сергій Дятленко, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри уманського державного педуніверситету Андрій Терещук і радник з муніципальних послуг чернівецького центру реформування місцевого самоврядування Віктор Лащак, а також начальник відділу освіти РДА Аделіна Руснак і завідуючий методкабінетом Сергій Власов.

Міський голова Марія Нікорич ознайомила експертів з особливостями освітньої галузі Новоселицької міської ради, зокрема щодо наявності двомовних навчальних закладів, різної кількісної наповненості шкіл і НВК, проблем із фінансуванням закладів освіти тощо.

Експерти розповіли присутнім про шляхи і методи подолання проблем на нинішньому етапі реформи, методи покращення якості освіти і поліпшення рівня оплати праці педагогів, поділилися досвідом навчальних закладів шкіл інших регіонів України. Йшла дискусія щодо сталих міфів довкола реформи освіти, запровадження нових методів у кадровій політиці, формуванні сучасного бачення нової української школи. Експерти відповіли на питання присутніх, навели наочні приклади вдалих і неперспективних кроків на шляху реформи, надали практичні поради, зокрема, щодо створення опорних навчальних закладів та майбутнього вже існуючих.

#освіта #семінар

197 переглядів0 коментарів