top of page
  • Фото автораПрес-служба

Проходить фінальна конференція проекту «Крок за кроком до роздільного збору сміття»


Сьогодні у м. Кишинів (Республіка Молдова) проходить фінальна конференція транскордонного проекту «Крок за кроком до роздільного збору сміття».

У зустрічі беруть участь представники всіх партнерів проекту, а саме: Новоселицької міської ради; - ГО "Агенція економічного розвитку та транскордонної співпраці"; районної ради Фалешть; REC Moldova; ГО "Кутезаторул"; примарії Сарата Веке.

Про результати проекту, заходи, проведені під час його реалізації, труднощі і перспективи розповіли учасникам конференції Новоселицький міський голова М. Нікорич, керівник ГО "Агенція економічного розвитку та транскордонної співпраці" С. Скрикуляк, координатор проекту А. Якимець, директор КП «Новоселицька міська тепломережа» В. Агратіна.

Партнери високо оцінили роботу, проведену українською стороною і висловили сподівання на подальшу співпрацю у напрямку впровадження роздільного збирання та утилізації сміття на Новоселиччині.

Нагадаємо, проект запровадження роздільного збору сміття в приватних господарствах м. Новоселиця стартував понад рік тому. Було проведено низку конференцій, навчань, досліджень в рамках його реалізації. Минулої п'ятниці жителі приватного сектору м. Новоселиця почали отримувати контейнери для роздільного збирання сміття, які були закуплені за кошти проекту.

#проект #конференція

55 переглядів0 коментарів