top of page
  • Фото автораПрес-служба

700 тис.грн податку на нерухомість сплатили платники Новоселицького управління


За два місяці 2019 року місцеві бюджети Новоселиччини та Герцаївщини отримали 701,5 тис. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – розповідають у Новоселицькому управлінні ГУ ДФС у Чернівецькій області.

З них, територіальні скарбниці отримали майновий податок у наступних розмірах: Новоселицький район – 587,5 тис. . грн., Герцаївський район – 114 тис. грн.

Цікаво, що в результаті відповідального ставлення платників податку, - забезпечено подвоєння минулорічних досягнень. Зокрема, у відповідному періоді минулого року до місцевих бюджетів надійшло 326,0 тис. грн. податку на нерухоме майно. Так, юридичні особи сплатили до бюджету майже 299,0 тис. грн податку, від фізичних осіб –надійшло 27,5 тис.

Нагадаємо, що цього року податок на нерухомість платники сплачують за 2018 рік за ставками та з використанням пільг, які були законодавчо визначені у цей період.

Відповідно до норм ПКУ, платники податку - юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року та сплачують рівними частками поквартально. За результатами декларування, вони сплачують податок авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом.

Що стосується фізичних осіб, до 1 липня 2019 року мешканці Новоселицького та Герцаївського регіонів отримають податкові повідомлення-рішення про сплату податку на нерухоме майно за 2018 рік. Фізичні особи сплачують податок протягом 60 днів з моменту отримання повідомлення рішення. Сума податку залежить від ставок, прийнятих органами місцевого самоврядування, де знаходиться житлова або комерційна нерухомість і від розміру мінімальної заробітної плати на 1 січня року, за який проводиться нарахування податку.

#податкова

11 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, 3 березня в Реєстрі електронних документів на сайті ДПС з'явилися електронні формати для єдиної звітності з ПДФО, ВЗ та ЄСВ. У податковій