• Прес-служба

Новоселицька гімназія представить громаду на обласному конкурсі «Розквітай, писанко!»


У районному будинку культури відбувся районний фестиваль-конкурс «Розквітай, писанко!» серед загальноосвітніх та позашкільних закладів району. Вперше тут свої роботи представили і вихованці Новоселицького інклюзивно-ресурного центру та реабілітаційного Центру для дітей з особливими потребами в селі Костичани.

Переможців члени журі визначали номінаціях: «Писанкове дерево», «Великодній рушник», «Традиційний розпис писанки».

Серед навчальних закладів Нловоселицької громади перемогу здобула Новоселицька гімназія , також в номінації «Великодній рушник» 1 місце – у Зеленогайської ЗОШ.

Начальник відділу освіти районної державної адміністрації Аделіна Руснак нагородила переможців та учасників районного фестивалю-конкурсу «Розквітай, писанко!» почесними грамотами.

Переможці візьмуть участь у обласному фестивалі-конкурсі «Розквітай, писанко!».

Мета фестивалю-конкурсу - сприяння відродженню, збереженню народних традицій щодо виготовлення писанок, великодніх атрибутів декоративно-ужиткового мистецтва; забезпечення освітньо-культурних потреб дітей, створенню умов для їх творчого і духовного розвитку; виявлення і підтримка талановитої та обдарованої учнівської молоді.

#освіта #фестиваль

117 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Заява Уповноваженого ВР України з прав людини до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

30 липня проголошено Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. У цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян про таку форму сучас