• Прес-служба

Новоселицькі водники здобули "золото" і "срібло" престижного чемпіонату


15 по 20 квітня на річці Прут, між с. Татарів та м. Яремча, відбувся Чемпіонат України з водного туризму серед школярів та студентів. - повідомив Микола Княгницький.

У надскладних погодних умовах з великим підйомом рівня води та рівнем складності проходження перешкод, юнаки та дівчата змагались на чотирьох дистанціях на рівні з дорослими (паралельно проходив "дорослий" чемпіонат). Наші "спрутівці" вкотре довели, що недарма мають статус чемпіонів 2018 року. В особистому заліку екіпаж катамарану двійка та запасні (Бешлеу Іван, Андрусяк Олександр, Штефанеса Іван, Дорофтей Олег) завоювали срібло, а екіпаж катамарану четвірка та запасні (Ністрян Максим, Бойко Віталій, Єнакій Георгій, Єнакій Василь, Ксьонзов Василь, Геба Дмитро) вибороли золоті нагороди. Двоє наших водників виконали нормативи кандидатів у майстри спорту України, а двоє - перший дорослий розряд.

У неофіційному загальному заліку серед областей - Чернівецька - на першому місці, Тернопільська - на другому, Івано-Франківська - на третьому. Наші хлопці молодці, показали справжній чоловічий характер та високу майстерність. Спортсмени висловили подяку всім, хто підтримав нашу команду, особливо батькам ихнаш гуртківців. За фінансову допомогу - відділу освіти (Аделіна Руснак), за неопренові костюми та екіпіровку - Новоселицьку міську раду (Марія Нікоріч), за спорядження та весла - Маршинецький старостат (Георгий Нікітович), за газове обладнання в наметовому таборі - приватного підприємця Юрія Мілентія.

#спорт

27 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Право вибору банку для відкриття пенсійного рахунку - за пенсіонером

Постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2021 року № 277 «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у

Снимок.JPG
Банер_ТГ.jpg
Снимок.JPG

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon