• Прес-служба

11 травня Новоселиччина святкуватиме День матері


0 13.00 – для всіх мам, бабусь, їх діток та всіх жителів Новоселиччини відбудеться святковий концерт, підготовлений вихованцями Будинку дитячої творчості.

Родзинкою свята буде відкриття мотосезону, яке проведуть у нашому місті в цей день о 15.00 год. FREE – шники з усієї Чернівецької області, яких об’єднує група у Viber (біля 200 людей). Ці дивовижні люди не залишились осторонь проблем дітей з особливими освітніми потребами - вихованців КУ «Новоселицький інклюзивно-ресурсний центр». Тому, окрім класичного мотопробігу, проведуть невелике свято для діток. На кошти, які були зібрані байкерами, завершуються роботи по обладнанню вбиральні для потреб дітей з особливими освітніми потребами. Також, плануються і інші подарунки як для організації роботи центру, так і для кожної дитини окремо. Очікується, що захід буде цікавим і веселим. Запрошуємо всіх взяти участь у заходах.

#святкування

52 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Право вибору банку для відкриття пенсійного рахунку - за пенсіонером

Постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2021 року № 277 «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у

Снимок.JPG
Банер_ТГ.jpg
Снимок.JPG

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon