top of page
  • Фото автораПрес-служба

У Новоселиці відзначили День Європи


Після тривалої негоди у Новоселиці, День Європи видався напрочуд сонячним і спекотним. Тож ніщо не завадило відзначити заразом і День вишиванки, до якого готувалися довго і ретельно.

Тож свято, як і щороку, видалося яскравим і насиченим.

З нагоди подвійного свята відбувся парад вишиванок і показовий виступ юних барабанщиць. Під час святкової ходи юнаки і дівчата несли Державний прапор України, Прапор Євросоюзу, 28 прапорів країн ЄС та вишиту карту Новоселицького району, на якій свій населений пункт вишили представники кожного навчального закладу.

На центральній площі Новоселиця відбулася урочиста церемонія підняття Державного прапору України та прапору Євросоюзу.

Почесним гостем на святі був радник-посланник Генерального Консульства Румунії в Чернівцях Іонел Іван.

Привітала почесних гостей та усіх присутніх міський голова Новоселицької об’єднаної територіальної громади Марія Нікорич.

Під час урочистих заходів відбулось нагородження переможців І етапу Всеукраїнської гри Сокіл («Джура»), конкурсу есе серед учнів району «Європейський вимір процесів європейської інтеграції».

У рамках відзначення Дня Європи лунали пісні мовами країн Європейського союзу, відбувся флеш-моб ЗОШ №3 «Україна – це Європа», було презентовано результати впровадження різноманітних проектів під егідою ЄС у Новоселицькій ОТГ та в районі.

На центральній площі демонструвались виставки районного будинку дитячої творчості, відділу культури, національностей, релігій, молоді та спорту РДА а також вироби народних майстринь.

#святкування

65 переглядів0 коментарів