• Прес-служба

Звітував новоселицький ліцей


19 травня 2019 року у приміщенні районного будинку культури відбулися щорічні звітні збори «Разом ми єдина сила, ми – одна сім’я» Новоселицького районного ліцею перед батьками, педагогами, учнями та громадськістю.

Відкрив збори виступ групи барабанщиць-мажореток, які стали окрасою багатьох свят, які проводились цього року у Новоселиці. Про роботу закладу у 2018-2019 навчальному році у своїй доповіді звітувала директор ліцею І. Каліструк. Мова йшла про успішність учнів, їх участь у районних, обласних , Всеукраїнських олімпіадах та конкурсах, про роботу та участь колективу ліцею у районних та обласних семінарах, про участь у міжнародних проектах, фінансування ліцею та співпрацю з Новоселицькою міською радою, про використання батьківських коштів.

Наказ « Про відзначення переможців обласних та районних олімпіад та конкурсів» зачитала заступник директора з навчально-виховної роботи М.М.Нікітіна. Всі переможці конкурсів та змагань районного, обласного та Всеукраїнського рівня разом з педагогами, що їх готували, були відзначені грамотами та подарунками. У звітних батьківських зборах брали участь Новоселицький міський олова Новоселицької ОТГ М. Нікорич, завідувач районним методичним кабінетом С. .Власов, які подякували всім батькам, учням та педколективу за працю та гарні досягнення.

Збори супроводжувались також звітом творчих досягнень кожного класу, флеш-мобом учнів 5-11 класів, яскравими виступами молодших школярів. Батьки подякували колективу ліцею за роботу та вручили кожному класу солодощі.

#освіта #святкування

43 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Право вибору банку для відкриття пенсійного рахунку - за пенсіонером

Постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2021 року № 277 «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у

Снимок.JPG
Банер_ТГ.jpg
Снимок.JPG

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon