• Прес-служба

Свято шкільної родини


У Новоселицької ЗОШ №3 відбулося свято творчості і неперевершених звершень, свято музики і мистецтва, свято усіх тих, хто причетний до нашої шкільної родини.

Присутніх у залі привітав директор школи Сергій Кока. У виступі був зроблений аналіз роботи усього педагогічного та учнівського колективів, висловлена подяка батькам за підтримку у вирішенні всіх господарських, освітніх проблем школи.

На святі були присутні голова Новоселицької об’єднаної територіальної громади Марія Нікорич та начальник відділу освіти районної державної адміністрації Аделіна Руснак. Марія Нікорич нагородила педагогів та учнів школи.

Гості, батьки, учні та вчителі вирушили у морську подорож країної мультфільмів разом з 2-Б класом, продовжили мандрівку літаком разом з учнями 7-Б класу, Вразив також виступ джур козацького рою «Характерники», та інші виступи.

Переможцям 31 районного та 13 обласних предметних олімпіад, 15 конкурсів та 11спортивних змагань , 100 позашкільних заходів різних гуртків і спортивних секцій вручено грамоти та подарунки. Вручення грамот та в подарунків педагогам за високі досягнення учнів у предметних олімпіадах та конкурсах, зал зустрів оплесками і повагою до складної, наполегливої щоденної вчительської праці.


69 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Виконком затвердив кошториси капітального ремонту котелень двох шкіл

Відбулося засідання виконавчого комітету Новоселицької міської ради. Виконком затведив дефектний акт і зведений кошторис на об’єкти «Капітальний ремонт котельні в ЗОШ І-ІІІ ст. с. Рокитне Новоселицько

Герб Новоселиці

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300

Снимок.JPG
  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon