top of page
  • Фото автораПрес-служба

Представлено перші проекти стратегії розвитку Новоселицької ОТГ


Відбулося чергове засідання робочої групи із стратегічного планування розвитку Нвоселицької ОТГ.

Учасників привітала голова Новоселицької ОТГ М. Нікорич, провів засідання консультант зі стратегічного планування А. Залужний.

Члени робочої групи представили ідеї проектів, які у майбутньому можуть бути реалізовані у Новоселицькій ОТГ за кошти місцевого бюджету, а також за підтримки держави і міжнародних інституцій. Серед представлених ідей, зокрема, проект створення безпечного простору для сіл громади, який передбачає створення пожежної команди, яка обслуговуватиме села Рокитне, Рингач, Шишківці і Слободу, підвищення туристично-інвестиційної привабливості Новоселицької громади шляхом створення аудіовізуальної інформації про населені пункти громади, розвиток мови та культури національних меншин, будівництво міні-стадіону у с. Зелений Гай, подальша практика роздільного збору сміття з охопленням всіх населених пунктів та придбанням сортувальної лінії, будівництво центру культури і дозвілля молоді зі створенням молодіжного простору у Новоселиці та інші. Учасники дискусії обговорили проблеми, які можуть виникнути під час реалізації проектів, шляхи та методи їх здійснення, внесли пропозиції. Під час засідання сформували попередній плану реалізації стратегії розвитку громади.

Також обговорили найближчі завдання робочої групи, напрямки іншиххпроектів, які можуть бути реалізовані в рамках стратегічного планування.

#засідання #громада

212 переглядів0 коментарів