• Прес-служба

Запах фарби не є показником готовності навчальних закладів


Про це сказала голова Новоселицької ОТГ Марія Нікорич під час засідання виконкому Новоселицької міськради, в якому взяли участь керівники навчально-виховних закладів громади.

Як зазначив у доповіді начальник відділу цивільного захисту, НС та оборонно-мобілізаційної роботи апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради Андрій Мамавко, перевірки показали що практично в усіх навчальних закладах існують порушення вимог пожежної безпеки, які необхідно усунути під час підготовки шкіл та дошкільних закладах до нового навчального року. Адже безпека дітей має бути пріоритетним завданням адміністрації закладів.

Прийнято план роботи виконавчого комітету на ІІ-е півріччя 2019 р., рішення про облаштування водовідвідних каналів на межі м. Новоселиця і с. Маршинці по вул. Бондаренка та вул. Зеленої, жителі яких потерпіли під час недавніх злив, низку рішень з питань життєдіяльності міста та сіл ОТГ.

#виконком #засідання

17 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Виконком затвердив кошториси капітального ремонту котелень двох шкіл

Відбулося засідання виконавчого комітету Новоселицької міської ради. Виконком затведив дефектний акт і зведений кошторис на об’єкти «Капітальний ремонт котельні в ЗОШ І-ІІІ ст. с. Рокитне Новоселицько

Герб Новоселиці

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300

Снимок.JPG
  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon