top of page
  • Фото автораПрес-служба

Марія Нікорич привітала поліцейських


4 липня поліцейські відзначили своє професійне свято. У Новоселиці з цієї нагоди відбулися урочисті збори.

Працівників поліції привітали в. о. начальника Новоселицького відділення я поліції Сторожинецького відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області Едуард Савчук, голова Новоселицької РДА Є. Бойко, голова Новоселицької районної ради Д. Вакарюк, голова Новоселицької ОТГ М. Нікорич..

Свято встановлено згідно з указом Президента від 4 квітня 2018 року. Як відомо, після Революції Гідності в українському суспільстві виникла нагальна потреба у реформуванні силових структур, зокрема і в реформуванні правоохоронної системи.

Вже восени 2014 року було представлено концепцію реформи Міністерства внутрішніх справ, в якій передбачалось створення Національної поліції. Зрештою, 2 липня 2015 року Верховна Рада ухвалила Закон «Про Національну поліцію».

Відповідно до цього, основні завдання Нацполіціі - реалізація державної політики у сферах забезпечення охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, протидії злочинності, підтримки громадської безпеки і порядку, надання в межах, визначених законом, послуг з допомоги особам, які з особистих, економічних, соціальних причин або через надзвичайні ситуації потребують такої допомоги.

#святкування

34 перегляди0 коментарів