• Прес-служба

Керівник газопостачальної компанії розповів про нововведення у системі оплати за газ та нарахування


Сьогодні, 16 липня 2019 року, міський голова Марія Нікорич провела робочу зустріч з в. о. начальника «Новоселицького відділення АТ Чернівцігаз», в ході якої обговорили нововведення у законі України "Про житлово-комунальні послуги", які передбачають сплату пені за несвоєчасну оплату за спожитий газ.

Її розмір, відповідно до закону, становить 0,01% від суми боргу за кожен день прострочення.

Разом з тим, з січня кількість боржників може ще збільшитися. Для нових отримувачів субсидій змінено порядок отримання допомоги: бюджетні кошти субсидій на особові рахунки споживачів зараховує Ощадбанк. Нова система розрахунків може привести до затримки із таким нарахуванням. У зв’язку з чим, у рахунках за газ у клієнтів з`явиться борг. Але це технічна сума, яка буде закрита одразу після перерахування Ощадбанком субсидії.

Отже, через високий рівень заборгованості, компанія-постачальник природного газу може ініціювати припинення поставки газу споживачам, після направлення відповідних письмових повідомлень. При відключенні за борги, повторне приєднання до системи газопостачання можливе лише після повного погашення заборгованості та компенсації збитків, я це майже 700 гривень додаткових витрат.

Керівники закликають споживачів своєчасно і в повному обсязі оплачувати рахунки за газ та не наражати себе на ризики, пов’язані з припиненням газопостачання за борги, а також відшкодуванням збитків, пов’язаних з його припиненням та відновленням.


270 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

З призначення управителя багатоквартирного будинку

Виконавчий комітет Новоселицької міської ради оголошує конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку: 1.Найменування, місце знаходження організатора конкурсу: організатор конкурсу – ви

Снимок.JPG
Банер_ТГ.jpg
Снимок.JPG

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon