• Прес-служба

Установи Новоселицької громади готуються до зимового періоду


Керівники комунальних установ та закладів освіти звітували сьогодні перед виконкомом міської ради пор хід підготовки до осінньо-зимового періоду 2019-2020 років.

Про те, що вже зроблено і що необхідно виконати до початку опалювального періоду прозвітували керівники КП "Новоселицька міська тепломережа" підприємства "Нова Ера-Енергетична Група" начальних закладів громади. Значна кількість заходів, необхідних для початку опалювального сезону виконана. Заготовлено близько 90% дров для міської котельні, проведені ремонтні роботи на теплотрасах, систем водопостачання та каналізації, техніки КП "Новоселицька міська тепломережа", підготовлено необхідну кількість піщано-солевої суміші, проведено значний обсяг робіт у закладах освіти. Підготовчі роботи тривають, і як запевнили членів виконкому, будуть вчасно завершені. Голова ОТГ Марія Нікорич поставила низку першочергових завдань, які необхідно виконати для успішного входження у осінньо-зимовий період. Виконком прийняв відповідне рішення.

Також прийнято рішення про зменшення тарифів (майже вдвічі) на вивезення рідких побутових відходів для споживачів приватного сектору та бюджетних установ.

Розглянуто і прийнято рішення щодо відзначення Дня незалежності, днів села у Маршинцях і Рокитному, низку рішень з питань життєдіяльності міста та сіл ОТГ.

#комунальнегосподарство #виконком

54 перегляд0 коментар
Снимок.JPG
Банер_ТГ.jpg
Снимок.JPG

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon