top of page
  • Фото автораПрес-служба

У Новоселиці відзначили День Прапора і День незалежності


Свято розпочалося на центральній площі міста, де розгорнулася виставки картин учнів та викладачів Новоселицької художньої школи, виробів вихованців Новоселицького будинку дитячої творчості та виробів народних умільців Новоселицької ОТГ, персональна виставка вишитих робіт учня Зеленогайської ЗОШ Максима Битяна і його майстер-клас фотовиставка історичних і культурних пам'яток населених пунктів Новоселицької ОТГ, виставка книг поетів і письменників Новоселицького району.

Після урочистого підняття Державного Прапору України, розпочалися урочисті збори з нагоди 28-ї річниці незалежності нашої держави.

Учасники народного аматорського театру районного будинку культури презентували літературно-мистецьку композицію «У серці кожної людини живе любов до України!». Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих за незалежність України.

Заступник голови РДА Іван Пазяк та заступниця голови райради Ольга Цуркан за проявлену мужність, відвагу та героїзм і вірність військовій Присязі по захисту недоторканості українського кордону державною вручили відзнаку «Хрест – учасник АТО»: Ботгросу Василю, Данилащуку Петру, Пислару Сергію, Герасиму Валерію. Також були вручені подяки і спільні грамоти РДА та районної ради.

У відповідності до рішення сесії Новоселицької районної ради літературно-мистецька премія імені Степана Сабадаша та відповідний Диплом вручені Грицуник Єлизаветі Георгіївні – заслуженому учителю України, учителю української мови та літератури Черленівської загальноосвітньої школи; Каптарю Віктору Дмитровичу – викладачу Костичанської музичної школи.

Голова Новоселицької об’єднаної територіальної громади Марія Нікорич за сумлінну працю, високу громадянську позицію, активну участь у суспільно-громадському житті територіальної громади та з нагоди відзначення 28-ої річниці Незалежності України вручила Почесні грамоти виконкому міської ради.

Відбувся концерт аматорів сцени.


23 перегляди0 коментарів