top of page
  • Фото автораПрес-служба

Новоселицька гімназія отримала "ЗНАК ЯКОСТІ"


У Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» відбувся Регіональний форум освітян Чернівецької області з порядком денним «Якісні освітні послуги – пріоритетний вектор розвитку освіти Буковини».

Привітали учасників в.о. голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Павлюк, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян та директор Департаменту акредитації та моніторингу Державної служби якості освіти України Іван Юрійчук.

В.о директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ірина Ісопенко окреслила пріоритетні вектори освіти регіону.

Під час дискусійної платформи «Забезпечуємо якісні освітні послуги: хто і як?» учасники поспілкувалися про те, що визначає якість освіти сьогодні, як в умовах децентралізації вдається забезпечити створення сучасного освітнього середовища у закладах освіти громади, чи мотивує нове освітнє середовище дитину до навчання і впливає на якість знань та яким повинен бути педагог сьогодні.

В рамках форму всі присутні могли оглянути виставку «SMART-рішення для освіти» та навчальну літературу духовно-морального спрямування.

Кращим педагогічним працівникам області вручено нагороди Міністерства освіти і науки України, Подяки голови обласної державної адміністрації, почесні грамоти обласної державної адміністрації та відзнаки «ЗНАК ЯКОСТІ», Почесні грамоти Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації.

Зокрема, Новоселицька гімназія отримала "ЗНАК ЯКОСТІ". Нагадаємо, торік таку відзнаку здобула ЗОШ №3.

#освіта #конференція

91 перегляд0 коментарів