top of page
  • Фото автораПрес-служба

Педагоги Новоселиччини  підбили підсумки та окреслили завдання


Відбулася спільна серпнева конференція працівників освіти Новоселицького району, Новоселицької, Мамалигівської, Магальської та Ванчиківецької ОТГ.

У роботі конференції взяла участь в.о. голови районної державної адміністрації Каріна Поп, начальник управління Державної служби якості освіти в Чернівецькій області Оксана Палійчук, заступник голови Новоселицької ОТГ Деомид Шова, голова Магальської ОТГ Олена Нандриш, заступник голови Мамалигівської ОТГ Володимир Антончук. Заклади освіти долучилися до коніеренції в онлайн-режимі.

Перед початком хвилиною мовчання вшанували пам'ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Під час зібрання підбилио підсумки минулого навчального року, проаналізували кращий досвід та досягнення й визначили пріоритети щодо розвитку освітньої галузі у 2019-2020 навчальному році.

Серед основних пріоритетів в системі освіти Новоселиччини за результатами 2018-2019 року - розвиток реформи Нової української школи, підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти, діджиталізація освіти, інклюзивне навчання – рівний доступ до освіти, комфортні та безпечні умови навчання, «впевнений старт» у дошкіллі, «від успішного вчителя до успішного учня».

Конференція була побудована у формі вільного мікрофону та дискусійної панелі з трьох модулів.

За результатами активного діалогу та обговорень учасники зібрання ухвалили рекомендації спільної серпневої конференції працівників освіти Новоселицького району, Новоселицької, Мамалигівської, Магальської та Ванчиківецької ОТГ.

Завершилася серпнева конференція нагородженням кращих закладів освіти, батьківських комітетів та педагогічних працівників грамотами та подяками.


36 переглядів0 коментарів