• Прес-служба

Шановні мешканці міста Новоселиця!


Враховуючи велику шкідливість амброзії полинолистої як для сільського господарства, так і для здоров’я людини, боротьба з нею є одним з важливих і першочергових завдань усіх землекористувачів. Згідно з Правилами

благоустрою у місті м.Новоселиця затвердженими ХХХІ сесією VІ скликання Новоселицької міської ради від 21.08.2013 року №31/3, просимо Вас проводити косіння земельних ділянок та узбіччя Ваших господарств! Особливо звертаємо увагу власників незабудованих ділянок нового масиву! Небезпеку становить амброзія, яка є збудником алергічних реакцій!

До відома, амброзія- це однорічний злісний карантинний бур’ян, з міцною кореневою системою, яка проникає в грунт до 4 метрів, зневоднючи і виснажуючи його. При середній густоті рослина забирає з одного гектару землі до 2 тис. тонн води. Але велику загрозу становить те, що амброзія є збудником алергічних захворювань а саме бронхіальної астми та алергічного реніту серед дорослих та особливо дітей.

Згідно статті 22 Закону України „Про забезпечення санітарного та епідемічного добробуту” „зобов’язує утримувати земельні ділянки та території в належному санітарному стані не тільки органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, але й всіх ГРОМАДЯН”.

Нагадуємо, що за невиконання заходів щодо боротьби з карантинними рослинами та порушення вищезазначених правил благоустрою передбачається адміністративне покарання у вигляді накладання штрафу!

#комунальнегосподарство

27 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

З призначення управителя багатоквартирного будинку

Виконавчий комітет Новоселицької міської ради оголошує конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку: 1.Найменування, місце знаходження організатора конкурсу: організатор конкурсу – ви

Снимок.JPG
Банер_ТГ.jpg
Снимок.JPG

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon