• Прес-служба

Обговорено нагальні проблеми освітніх закладів ОТГ


Відбулася нарада з директорами закладів освіти Новоселицької об’єднаної територіальної громади ща участі міського голови Марії Нікорич, начальника відділу освіти Аделіни Руснак, працівників виконкому міської ради, кухарів навчальних закладів та представників держспоживслужби.

Мова йшла про перспективи розвитку галузі освіти Новоселицької ОТГ на 2019-2020 навчальний рік, початок нового 2019-2020 навчального року та структуру навчального року, основні завдання організації здорового харчування школярів, формування звітності у 2019 – 2020 навчальних роках.

Також обговорено кадрову роботу в закладах освіти ОТГ необхідність обов’язкових профілактичних щеплень проти кору, надання звітності до Управління Державної служби якості освіти у Чернівецькій області, організацію роботи щодо обліку дітей шкільного віку, організацію курсової перепідготовки педагогічних кадрів, організацію роботи з дітьми пільгових категорій.

Наголошено на необхідності забезпечення дотримання вимог охорони праці під час експлуатації головних будівель та інших приміщень шкіл, технологічного, енергетичного обладнання, здійснення їх періодичного огляду і організації поточного ремонту та дотримання норм пожежної безпеки.

#освіта #засідання

55 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Право вибору банку для відкриття пенсійного рахунку - за пенсіонером

Постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2021 року № 277 «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у

Снимок.JPG
Банер_ТГ.jpg
Снимок.JPG

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon