top of page
  • Фото автораПрес-служба

Цьогоріч землекористувачі та власники землі сплатили понад 21 мільйонів гривень.


Суб‘єкти господарювання Новоселицького та Герцаївського районів перерахували протягом січня - серпня 2019 року 21492,2 тис. грн. плати за землю, у тому числі юридичні особи перерахували 8569,1 тис. грн., фізичні особи – 12923,1 тис. грн. Ці кошти були спрямовані до місцевих бюджетів регіону.

Якщо порівнювати надходження цього платежу з аналогічним періодом минулого року, то коштів у поточному році перераховано на 24 відсотки або 3494,6 тис. грн. більше.

Фахівці Новоселицького управління ГУ ДПС у Чернівецькій області, інформують, що відповідно до податкового законодавства, власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у звітному році.


10 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, 3 березня в Реєстрі електронних документів на сайті ДПС з'явилися електронні формати для єдиної звітності з ПДФО, ВЗ та ЄСВ. У податковій