• Прес-служба

Про податкові новації за «круглим столом»


24 вересня поточного року з метою розгляду питань податкових новації зібрались начальник Новоселицького управління Яна Габовда, заступники голови Новоселицької ОТГ Деомід Шова та Сергій Арсеній, начальник Новоселицького відділу обслуговування громадян Процюк Анатолій та інші представники бізнесу та громадськості.

Одне з найважливіших питань, обговорене на зібранні – початок діяльності ГУ ДПС у Чернівецькій області. Реформа ДПС залишається однією з ключових для розвитку української економіки. Події останніх років чітко показали, що українці прагнуть якісно нових відносин між суспільством та урядом, які мають базуватися на взаємній повазі та довірі. Нова ДПС — це основа довіри між бізнесом і державою. Тільки така довіра сприятиме добровільній сплаті податків, своєчасному та повноцінному наповненню бюджету, а отже, й фінансуванню всіх потрібних реформ.

В ході зустрічі, було наголошено, що для зручності податкової обізнаності платників податків нещодавно запрацював веб-портал ДПС у Чернівецькій області.

Крім того, податківці наголосили, що з 01 жовтня змінюють реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів, відкритих відповідно до вимог стандарту ІВАN. З новими рахунками можна ознайомитись на офіційному порталі «Територіальні органи ДПС у Чернівецькій області» у розділі «Бюджетні рахунки». (https://cv.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/).

На порядку денному було обговорення питання щодо легалізації трудових відносин та дотримання вимог чинного законодавства з оплати праці. Зокрема, через тіньовий ринок зайнятості держава втрачає мільйони гривень несплачених податків, а громадяни позбуваються соціального захисту. А вирішення його можливе лише за співпрацею з районною владою та органами самоврядування.

Насамкінець, платникам податків були надані ґрунтовні роз’яснення на запитання, що виникли у них під час заходу.


Герб Новоселиці

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300

Снимок.JPG
  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon