top of page
  • Фото автораПрес-служба

Навчалися правилам пожежної безпеки


25 вересня 2019 року, методистом Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернівецької області в залі Новоселицької міської ради було проведено навчання з питань пожежної безпеки для завідувачів господарської частини освітніх закладів ( відповідальних за пожежну безпеку) Новоселицької міської ради.

В ході заняття були доведені основні вимоги нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки, роз’яснені порядок організації пожежної безпеки на об’єкті та алгоритм дій керівного складу і працівників у разі виникнення пожежі.

Особливу увагу присутніх керівник занять звернув на розгляд таких важливих питань, як проведення протипожежних інструктажів (вступного, первинного, повторного, позапланового, цільового), підготовки планів евакуації з їх практичним відпрацюванням, контролю за проходженням посадовими особами навчань з питань пожежної безпеки, контролю за експлуатацією та обслуговуванням наявних технічних засобів протипожежного захисту (протипожежного водопроводу, установок пожежної сигналізації, автоматичного пожежогасіння, первинних засобів пожежогасіння).

#рятувальнаслужба

14 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

(Наказ МВС від 09.07.2018 № 579 «Про затвердження вимог з питань використання та обліку фонду захисних споруд цивільного захисту») 1. З метою належної організації використання фонду захисних споруд з