top of page
  • Фото автораПрес-служба

З нагоди дня ветерана


У Новоселиці, як і щороку, відбулася зустріч новосельчан поважного віку за святковими столами, які підготували для них працівники міської ради за сприяння благодійників – підприємців Новоселицької ОТГ.

Традиційно зустріч провели у актовому залі Новоселицького медичного коледжу БДМУ, де крім святкового обіду, студенти підготували для гостей концерт.

Привітала всіх, хто прийшов на зустріч голова Новоселицькї ОТГ Марія Нікорич. Вона подякувала присутнім за багаторічну важку працю для міста і громади, за постійну участь в житті міста, соціальну активність та життєву енергію. Також виступив заступник голови РДА Іван Пазяк.

Крім усього, зустріч мала і практичну мету. До ветеранів прийшли представники медичних установ і соціальних служб району, які розповіли про нововведення в галузях медичного та соціального обслуговування, особливості отримання пільг і субсидій з 1 жовтня поточного року, відповіли на питання присутніх.

Після цього відбувся святковий обід, приготувати який допомогли ДП «М'ясо Буковини» (директор Ірина Шкуматова), приватні підприємці Наталія Гергеліжіу та Юлія Ратушенко, а також АПОП «Золотий колос» (керівник Степан Глігор). Варто зазначити, багато хто з присутніх щодня безкоштовно обідає у їдальні на новоселиць кому ринку, яку заснував і утримує Володимир Москалюк.

#ветерани #зустріч

90 переглядів0 коментарів