• Прес-служба

У Котелівському НВК відкрили ресурсну кімната для дітей з особливими освітніми потребами


У Котелівському опорному закладі сьогодні урочисто відкрили ресурсну кімнату для дітей з особливими освітніми потребами.

В рамках програми «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації» у навчальному закладі завдяки підтримці держави, за сприяння Новоселицькоїї міської ради ОТГ та спонсорів відкрито навчальну кімнату, обладнану за всіма сучасними вимогами, яка призначена для дітей з особливостями розвитку, які вимагають індивідуальної уваги і відповідного навчання. Тут встановлено комп’ютер, інтерактивну дошку, кімнату обладнано Інтернетом, також дотримано комфортним дизайном меблями, наочним приладдям тощо.

Після урочистої лінійки, на якій педагогічний колектив і учнів привітали голова Новоселицької ОТГ Марія Нікорич, в. о. департаменту освіти і науки ОДА Ірина Йосипенко, заступник міського голови Деомид Шова, начальник відділу освіти апарату виконкому міської ради Аделіна Руснак, в. о. старости Котелевого Володимир Зеліско, М. Нікорич вручила директорці освітнього закладу Віталіні Крупник символічний знак ресурсної кімнати.

Після цього майбутні учні, які навчатимуться у ресурсній кімнаті, розрізали стрічку класу, в якому відтепер навчатимуться.

#котелеве #освіта #школа

127 перегляд0 коментар
Снимок.JPG
Банер_ТГ.jpg
Снимок.JPG

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon