• Прес-служба

Засідала комісія з надзвичайних ситуацій


Під головуванням заступника голови комісії з питань ТЕБ та НС С.Арсенія 9 жовтня 2019 року в залі Новоселицької міської ради ОТГ відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Учасники засідання обговорили протипожежний стан об’єктів з масовим перебуванням людей на території Новоселицької міської ради; стан готовності об’єктів комунального, паливно-енергетичного комплексу та дорожнього господарства Новоселицької міської ради до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020років. Затверджено комплексний план заходів щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і пожежної безпеки в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

Також обговорено питання створення та накопичення місцевих матеріальних резервів для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, результати обстеження стану господарської будівлі амбулаторії загальної практики – сімейної медицини у с.Маршинці, заходів безпеки з безпритульними тваринами в населених пунктах Новоселицької ОТГ.

Звернуто особливу увагу на виконання заходів комплексного плану щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і пожежної безпеки в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

В результаті роботи комісії були прийняті відповідні рішення.

#комісія #засідання

83 перегляд0 коментар
Снимок.JPG
Банер_ТГ.jpg
Снимок.JPG

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon