top of page
  • Фото автораПрес-служба

Марія Нікорич взяла участь у обговоренні проекту НПУ «Поліцейський офіцер громади»


Сьогодні, 9 жовтня, відбулася робоча зустріч співробітників поліції з представниками державної влади та територіальних громад. Під час зустрічі обговорили стан захищеності населення та підтримання правопорядку на території громад.

Тісна співпраця з населенням, територіальними громадами та громадськими об'єднаннями є одним із пріоритетів діяльності поліції.

Заступник начальника Управління превентивної діяльності Юрій Телегуз розказав про заходи, які проводить поліція для забезпечення правопорядку та попередження правопорушень.

Також ознайомив з перевагами «Програми безпеки», яка враховує специфіку території та проблематику громади під час визначення конкретних заходів для покращення захищеності місцевого населення.

Забезпечення безпеки на дорогах і вулицях населених пунктів є важливою складовою Програми. Вона передбачає нанесення дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків, світлофорів, належного вуличного освітлення та встановлення комплексів відеоспостереження і відеоаналітики.

Позитивний вплив на територіях громад мають поліцейські станції. Як показує досвід на ОТГ де діють такі станції, зменшилися випадки правопорушень та покращилося реагування на звернення громадян.

Юрій Телегуз розповів учасникам зустрічі про запровадження проекту НПУ «Поліцейський офіцер громади». Проект передбачає, що дільничний офіцер поліції буде обслуговувати виключно територію об’єднаної громади та не залучатиметься до виконання інших завдань. Про результати своєї роботи дільничні будуть звітувати перед громадою.

#засідання

23 перегляди0 коментарів