top of page
  • Фото автораПрес-служба

Вшанували захисників


У новоселицькому будинку культури відбувся святковий захід до Дня захисника України. Розпочалися урочистості хвилиною мовчання на вшанування пам'яті героїв антитерористичних дій на Сході України, Операції об’єднаних сил, Героїв Небесної Сотні, учасників Другої Світової війни та загиблих воїнів – інтернаціоналістів, а також усіх полеглих - захисників нашої держави.

З привітаннями до захисників звернулись керівник апарату районної державної адміністрації Ліліана Габа, голова районної ради Дмитро Вакарюк, заступник міського голови Новоселицької об’єднаної територіальної громади Сергій Арсеній та районний військовий комісар Олексій Дишкант.

За мужність та героїзм, проявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, сумлінне виконання службових обов’язків, проявлену ініціативу під час проходження служби та з нагоди відзначення Дня Захисника України, спільним розпорядженням районної державної адміністрації та районної ради та рішенням виконкому міської ради ОТГ, почесними грамотами нагороджено захисників України.

Перед присутніми виступили аматори сцени Новоселиччини.

#святкування

42 перегляди0 коментарів