top of page
  • Фото автораПрес-служба

Міська рада прийме у власність РБК та інклюзивно-ресурсний центр


Відбулася сесія Новоселицької міської ради ОТГ.

Розглянувши відповідне клопотання Новоселицької районної ради, своїм рішенням сесія дала згоду на прийняття зі спільної власності територіальних громад м. Новоселиця та сіл Новоселицького району КУ «Новоселицький районний будинок культури» з 1 січня 2020 року з наступним перетворенням на КУ «Центр культури і дозвілля» Новоселицької громади. На пропозицію депутатів з рішення вилучили штатну кількість осіб. Її визначать пізніше, врахувавши кількість штатних одиниць, необхідну для нормального функціонування установи. Наразі, як зазначалося у виступах, про скорочення не йдеться.

Також прийнято рішення про надання згоди на передачу у комунальну власність Новоселицької ОТГ з 1 січня 2020 року КУ «Новоселицький інклюзивно-ресурсний центр» з наявною штатною кількістю та майном, закріпленим за установою. Також сесія надала згоду на передачу у комунальну власність ОТГ майна, закріпленого за філіями бібліотек сіл Котелеве і Зелений Гай.

Сесія внесла зміни до міського бюджету на 2019 рік. Також прийнято рішення «Про участь волейбольної команди громади «Новоселиця 40+» у чемпіонаті Чернівецької області.

Розглянуто понад 80 питань порядку денного, що стосуються земельних питань.

#сесіяміськради

184 перегляди0 коментарів