top of page
  • Фото автораПрес-служба

Новоселицька ОТГ вступила до до обласної асоціації органів місцевого самоврядування

Оновлено: 16 лист. 2019 р.


Відбулося ІІ-е пленарне засідання ХХІХ сесії Новоселицької міської ради ОТГ.

Сесія заслухала і прийняла звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2019 року, внесено зміни до міського бюджету на 2019 рік.

На першому пленарному засіданні прийнято звернення до Верховної ради і прем’єр-міністра України щодо фінансового забезпечення потреб мешканців громад.

Також надано згоду на прийняття у комунальну власність Новоселицької об’єднаної територіальної громади в особі Новоселицької міської ради зі спільної власності територіальних громад міста Новоселиця та сіл Новоселицького району комплексу нежитлових будівель по вул. Центральна,37 в м. Новоселиця.

Внесено зміни до рішення ХІV сесії Новоселицької міської «Про делегування представника Новоселицької міської ради у госпітальну раду». Членом госпітальної ради обрано депутата міськради, директора Новоселицького медичного коледжу БДМУ Руслана Романюка.

Також прийнято рішення «Про вступ до обласної асоціації органів місцевого самоврядування «Агенція розвитку громад Буковини», «Про внесення змін до Посадового складу комісії з питань техногенно- екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Новоселицької міської ради об’єднаної територіальної громади». Сесія внесла зміни у статути клубних установ громади.

#сесіяміськради #засідання #рішення

78 переглядів0 коментарів