• Пресслужба

Запрошуємо взяти участь у процесі формування проєкту бюджету громади на 2022 рік

Шановні жителі Новоселицької міської територіальної громади!

В Новоселицькій міській раді розпочато процес формування проєкту бюджету громади на 2022 рік. Пропонуємо Вам долучитись до цього процесу.

Якщо ви відчуваєте, що певна сфера залишилась без уваги влади та потребує розвитку, або знаєте про проблему, яку можна вирішити через виділення бюджетних коштів, тоді надайте свою пропозицію.

Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий, але в межах повноважень міської влади, чітко та конкретно сформульовані.

Всі зібрані пропозиції будуть опрацьовані робочою групою та передані на розгляд постійних комісій Новоселицької міської ради. Результати розгляду будуть оприлюднені на сайті громади.

ДЕТАЛЬНІШЕ ЗА ПОСИЛАННЯМ

5 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Стажування на робочому місці до оформлення трудових відносин – не правомірно

Нерідко зустрічаються випадки, що роботодавець, щоб застрахувати себе від небажаних наслідків, проводить стажування працівників перед оформленням на роботу. Проте це – не правомірно. Є законний шлях п

Шановні мешканці Новоселицької громади!

У рамках Програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE), за фінансового сприяння USAID (United States Agency for International Development) в період з травня по вересень