top of page
  • Фото автораПресслужба

Шукали шляхи вирішення проблемних питань

У с. Рингач відбулася зустріч із місцевими фремерами та підприємцями, участь в яких взяли голова Новоселицької територіальної громади Марія Нікорич та староста села Ілля Єфтеній.
Мова йшла про ремонт дороги, яка веде до сіл Рингач і Шишківці, реконструкцію автобусної зупинки, необхідність будівництва стадіону та спортивного майданчику в Рингачу, інші проблеми, від яких потерпають жителі Рингача і Шишківців.

Марія Нікорич розповіла про складнощі щодо ремонту дороги, яка, згідно із діючим законодавством, є місцевою дорогою державного значення, а отже передана у відання управління інфраструктури, капітального будівництва та експлуатації доріг Чернівецької ОДА. Обслуговування та утримання цієї дороги в належному стані – обов’язок підприємства ШБУ-77, яке є переможцем тендеру на утримання місцевих доріг державного значення на території колишнього Новоселицького району. Подібна ситуація із автобусною зупинкою, яка є власністю «Облавтодору». Профілювання вулиць у селах громади вже розпочалося, ремонтні роботи проводитимуться згідно графіку.

Щодо облаштування спортивного майданчику – міська рада бере участь у конкурсі для участі в проектах будівництва спортивних майданчиків зі штучним покриттям та тренажерних майданчиків, зокрема, і на території с. Рингач за умов співфінансування. Також йшла мова про необхідність ліквідації стихійних сміттєзвалищ, облаштування цвинтарю тощо. Домовились про об’єднання зусиль задля вирішення найболючіших питань.

Цього ж дня у с. Рингач відбулась зустріч міського голови та жителів села із заступником начальника управління інфраструктури, капітального будівництва та експлуатації доріг Чернівецької ОДА Мінько Ю. М. та представником підрядника ШБУ-77. За результатами проведених обговорень визначились з переліком робіт із ремонту доріг, які необхідно провести терміново. За сприятливих погодних умов роботи розпочнуться вже наступного тижня.

94 перегляди0 коментарів