top of page
  • Фото автораПресслужба

Виконком прийняв рішення щодо завершення опалювального сезону та про місячник благоустрою

Відбулося засідання виконавчого комітету Новоселицької міської ради.


Виконком прийняв рішення щодо проведення місячників санітарної очистки і благоустрою населених пунктів Новоселицької міської територіальної громади. Посадовим особам міської ради, старостам, адміністрації КП "Новоселицька міська тепломережа" наголошено на необхідності звернути особливу увагу питанням впорядкування кладовищ, сміттєзвалищ та ліквідації стихійних смітників, благоустрою територій прилеглих до навчальних закладів, адміністративних приміщень, закладів культури тощо. Також особливу увагу приділять залученню підприємців до впорядкування територій, прилеглих до закладів торгівлі, виробничих приміщень, а також залучення жителів населених пунктів до благоустрою і прибирання м. Новоселиця і сіл громади.

Прийнято рішення "Про завершення опалювального сезону 2020-2021 р.р. та затвердження заходів по підготовці до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 р.р.". Опалювальний сезон доручено завершити у разі утримання середньодобової температури 8 градусів протягом 3 діб, але не пізніше 15 квітня.

Також створено Консультативно-дорадчий орган з питань місцевого економічного розвитку, внесено зміни до рішення виконавчого комітету «Про створення комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Новоселицької міської ради, затвердження її персонального складу та Положення», змінено склад комісій з розгляду спірних питань при виконкомі міської ради та для проведення обстеження житлово-побутових умов проживання жителів Новоселицької міської територіальної громади, затверджено список осіб, які уповноважуються складати протоколи про адміністративні порушення норм і правил благоустрою.

Виконком розглянув низку заяв громадян.

27 переглядів0 коментарів