top of page
  • Фото автораПресслужба

Вишита карта громади - стартувала естафета до Дня незалежності

У відповідності до Указу Президента України 24 серпня 2021 року вся українська громадськість буде відзначати 30-річчя від Дня проголошення незалежності України.З цієї нагоди методисти методичного кабінету комунальної установи «Новоселицький РБК» Новоселицької міської ради започаткували естафету з вишивання адміністративної карти Новоселицької міської територіальної громади.

Цю акцію підтримали усі працівники установ культури громади, адже це культурно-мистецька ініціатива, яка спрямована на об’єднання усіх жителів спільною справою.

Ескіз адміністративної карти розроблено методистами із залученням відповідних спеціалістів, який буде передаватись поетапно для вишивання із одного населеного пункту до іншого у відповідності до складеного графіку.

Наразі вже розпочато вишивання адміністративних кордонів громади та території м. Новоселиця у синьо-жовтих кольорах і 26 квітня буде передано Котелівському старостату і завершиться ця робота орієнтовно 10 серпня нинішнього року.

Завершальним етапом цієї естафети буде відповідне оформлення оригінальної роботи, яка буде передана Новоселицькій міській раді, щоб вона не лише прикрашала інтер’єр, а й відігравала глибоку духовну і символічну роль.

На представленні акції були присутні заступник Новоселицького міського голови Руслан Майданський та начальник відділу культури, спорту, сім'ї та молоді апарату виконкому Новоселицької міської ради Микола Козубовський.


179 переглядів0 коментарів