top of page

Проекти 2018

V сесія
 1. Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік.

 2. Про затвердження Програми фізичної культури і спорту Новоселицької об’єднаної територіальної громади на 2015 – 2020 роки в новій редакції.

 3. Програма фізичної культури і спорту Новоселицької об’єднаної територіальної громади

 4. Про затвердження Положень про відділи апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради.

 5. Про розгляд пропозиції Новоселицької районної ради щодо безоплатної передачі майна із спільної власності територіальних громад м. Новоселиця та сіл Новоселицького району у власність Новоселицької ОТГ в особі Новоселицької міської ради.

 6. Про розгляд пропозиції Новоселицької районної ради щодо безоплатної передачі майнових прав юридичних осіб із спільної власності територіальних громад м. Новоселиця та сіл Новоселицького району у власність Новоселицької ОТГ в особі Новоселицької міської ради.

 7. Про надання в оренду частини нежитлових приміщень  по вул. Центральна,106 в м. Новоселиця для розміщення районного сектору міграційної служби УДМСУ в Чернівецькій області.

 8. Про надання в оренду частини нежитлового приміщення в Новоселицькій ЗОШ №3 для розміщення буфету.

 9. Про надання в оренду частини нежитлового приміщення в Слобідському НВК для розміщення буфету.

 10. Про продовження договору оренди нерухомого майна (танцювальний майданчик) в місті Новоселиця.

 11. Про внесення змін до статуту КП «Новоселицька міська тепломережа».

ХІV сесія
 1. Порядок денний

 2. Звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2018 року.

 3. Про внесення змін до Програми «Забезпечення ефективної організації роботи з надання адміністративних послуг та сервісів Центром обслуговування платників Новоселицького району на 2018 – 2020 роки».

 4. Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік.

 5. Про делегування представників Новоселицької міської ради у госпітальну раду.

 6. Про прийняття у комунальну власність Новоселицької міської ради та на баланс міської ради і передачу на баланс ПАТ «Чернівцігаз» газопроводу.

 7. Про затвердження структури та загальної чисельності апарату виконавчого комітету, закладів культури та МПО Новоселицької міської ради.

 8. Про розгляд клопотання Регіонального відділення ФДМУ.

ХVІІ сесія
VІІ сесія
VІІІ сесія
ІХ сесія
Х сесія
ХІ сесія
ХІІ сесія
ХІІІ сесія
ХV сесія
ХVІ сесія
 1. Про внесення змін в структуру, загальну чисельність апарату виконавчого комітету та закладів культури Новоселицької міської ради.

 2. Про виконання міського бюджету за І півріччя 2018 року.

 3. Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік.

 4. Про затвердження рішення виконавчого комітету від 11.07.2018 року № 112 «Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік».

 5. Про зміну найменування, складу засновників та затвердження Статуту Маршинецького НВК «ЗНЗ-ДНЗ» Маршинецької сільської ради.

 6. Про зміну найменування, складу засновників та затвердження Статуту Рингацького НВК «ЗНЗ-ДНЗ» Рингацької сільської ради.

 7. Про зміну найменування, складу засновників та затвердження Статуту Рокитненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рокитненської сільської ради.

 8. Про зміну найменування, складу засновників та затвердження Статуту Рокитненського дошкільного навчального закладу «Мугурел» Рокитненської сільської ради.

 9. Про зміну найменування, складу засновників та затвердження Статуту Слобідського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» Слобідської сільської ради.

 10. Про зміну найменування, складу засновників та затвердження Статуту Строїнецького  НВК «ЗНЗ-ДНЗ» Строїнецької сільської ради.

 11. Про зміну найменування, складу засновників та затвердження Статуту Комунальної установи «Клуб села Маршинці» Маршинецької сільської ради.

 12. Про зміну найменування, складу засновників та затвердження Статуту Комунальної установи «Клуб села Рингач» Рингацької сільської ради.

 13. Про зміну найменування, складу засновників та затвердження Статуту Комунальної установи «Клуб села Шишківці» Ригацької сільської ради.

 14. Про зміну найменування, складу засновників та затвердження Статуту Комунальної установи «Клуб села Рокитне» Рокитненської сільської ради.

 15. Про зміну найменування, складу засновників та затвердження Статуту Комунальної установи «Клуб села Слобода» Слобідської сільської ради.

 16. Про зміну найменування, складу засновників та затвердження Статуту Комунальної установи «Клуб села Строїнці» Строїнецької сільської ради.

 17. Про припинення діяльності Комунальної організації (установа, заклад) «Маршинецька амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Маршинецької сільської ради шляхом ліквідації.

 18. Про припинення діяльності Комунальної установи «Фельшерсько-акушерський пункт села Рингач» Рингацької сільської ради шляхом ліквідації.

 19. Про припинення діяльності Комунальної установи «Фельшерський пункт села Шишківці» Рингацької сільської ради шляхом ліквідації.

 20. Про припинення діяльності Комунальної установи «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини села Рокитне» Рокитненської сільської ради шляхом ліквідації.

 21. Про припинення діяльності Комунальної установи «Фельшерсько-акушерський пункт села Строїнці» Строїнецької сільської ради шляхом ліквідації.

 22. Про припинення діяльності сільських виборчих комісій шляхом їх ліквідації, як юридичних осіб.

 23. Про прийняття в комунальну власність Новоселицької міської ради та на баланс міської ради і передачу на баланс КП «Новоселицька міська тепломережа» матеріальних цінностей.

 24. Про прийняття в комунальну власність Новоселицької міської ради та передачу на баланс закладів загальної середньої освіти Новоселицької ОТГ матеріальних цінностей.

bottom of page