Рішення виконкому 2018 р.

Рішення міськвиконкому

 від 14 березня 2018 р.

Рішення міськвиконкому

 від 13 червня 2018 р.

Рішення міськвиконкому

 від 15 серпня 2018 р.

  1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 15.02.2018 року № 14 «Про затвердження тарифів на послуги з водопостачання, водовідведення, санітарної очистки вигрібних ям, вивезення та утилізації твердих побутових відходів, утримання будинків, споруд та прибудинкових територій»

  2. Про затвердження кошторисної документації на об’єкт «Капітальний ремонт даху в Рокитненській загально-освітній школі І-ІІІ ступенів по вул. Шкільній, 1 в с.Рокитне Новоселицького району Чернівецької області»

  3. Про затвердження кошторисної документації на об’єкт «Капітальний ремонт універсального майданчика для ігрових видів спорту з влаштуванням штучного покриття (відновлення) по вул. 28 Червня, 6 в м. Новоселиця Чернівецької області»

  4. Про затвердження дефектного акту та  локального кошторису на об’єкт «Відновлення частини мережі вуличного освітлення по вул. Л.Українки, Шевченка, Дружби у с. Рингач Новоселицького р-ну Чернівецької області» та затвердження розміру кошторисної заробітної плати.

  5. Про затвердження дефектного акту та  локального кошторису на об’єкт «Відновлення частини мережі вуличного освітлення по вул. Л.Українки, Б.Хмельницького у с. Рингач Новоселицького р-ну Чернівецької області» та затвердження розміру кошторисної заробітної плати.

  6. Про затвердження дефектного акту та  локального кошторису на об’єкт «Відновлення частини мережі вуличного освітлення у с.Шишківці Новоселицького р-ну Чернівецької області» та затвердження розміру кошторисної заробітної плати

Рішення міськвиконкому

 від 10 жовтня 2018 р.

Рішення міськвиконкому

 від 17 грудня 2018 р.

Рішення міськвиконкому

 від 27 грудня 2018 р.

Снимок.JPG

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon