Проходили навчання з ліквідації стихійних лих

28/03/2018

28 березня на території Новоселицького району відбулося командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту Новоселицької ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Чернівецької області. Сили цивільного захисту відпрацьовували дії під час надзвичайної ситуації природного характеру.

 

За легендою, внаслідок пориву вітру більше 20м/с та налипанню мокрого снігу на лініях електропередач трапилися пориви (впала опора ліній електропередач). Припинено рух автомобільного транспорту через повалення дерев та обриви ліній електромереж на дорогах Новоселиця-Зелений Гай та Новоселиця-Строїнці.

Внаслідок падіння дерев потерпіли люди. Внаслідок злив відбувся підйом рівня води в р. Прут, що призвело до затоплення 16 господарств жителів с. Маршинці. Відселення потребують 50 осіб. Порушено нормальні умови життєдіяльності 496 осіб (умовно). Внаслідок повені затоплено криниці. Є загроза зараження питної води.

Погодні умови значно ускладнили умови життєзабезпечення населення району, роботу комунального господарства, енергетичної галузі, транспорту.

Провели «евакуацію населення», яке постраждало від затоплення та на прийом евакуйованого населення 496 осіб (умовно) згідно з планом прийому та розміщення населення.

Після завершення навчань – підбили підсумки. Дії служб району в наслідок надзвичайної ситуації оцінено позитивно.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Головне

Виконком міськради прийняв рішення про зменшення тарифів на послуги теплопостачання

November 13, 2019

1/10
Please reload

Інші новини
Please reload

Архів
Please reload

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square