Відбулося засідання в рамках проекту «Крок за кроком до роздільного збору сміття».

30/03/2018

У Новоселиці відбулося засідання транскордонної команди з імплементації проекту «Крок за кроком до роздільного збору сміття».

 

З вітальним словом до учасників засідання звернулася Новоселицький міський голова Марія Нікорич. Менеджер проекту, головною метою якого є розробка довгострокових рішень для збору відходів, управління та утилізації відходів, Віктор Чімпоєш презентував основні завдання для успішного втілення проекту «Крок за кроком до роздільного збору сміття» у м. Новоселиця та Фалештському районі Молдови.

З першими діями в напрямку імплементації проекту «Крок за кроком до роздільного збору сміття» в м. Новоселиця ознайомив координатор проекту Артем Якімець. Відбувся обмін досвідом щодо кращих практик реалізації інформаційної кампанії проекту, забезпечення висвітлення заходів проекту, який провела координатор проекту Габриеля Капчеля (Регіональний центр охорони навколишнього середовища р. Молдова).

Про заходи, виконані в рамках проекту розповіли технічний експерт Александр Фуса (громадська організація «CUTAZETORUL") та Світлана Скрикуляк ("Новоселицька агенція економічного розвитку та транскордонної співпраці").

Під час засідання, в якому взяли участь представники органів місцевого самоврядування, депутати міської ради, представники навчально-виховних закладів і громадськості, обговорили можливі шляхи реалізації проекту, методи проведення опитування щодо вивчення громадської думки в м. Новоселиця, досвід в цьому напрямку, напрацьований мерією  Сарате Веке (Молдова) тощо. Нагадаємо, проект “Крок за кроком до роздільного збору сміття” має на меті розробку нових рішень для збору відходів в сільській місцевості району Фалешть і в приватних будинковолодіннях будинках міста Новоселиця; зменшення обсягу твердих відходів на звалища в цільових регіонах проекту шляхом стимулювання роздільного збору та утилізації; підвищення рівня інформованості та участі громадськості щодо поводження з відходами в цільових регіонах проекту; покращення транскордонного співробітництва в галузі управління відходами.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Головне

Привітали студентів

November 14, 2019

1/10
Please reload

Інші новини
Please reload

Архів
Please reload

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square