Святкують шкільні родини: Новоселицький ліцей

22/05/2018

Всю шкільну родину Новоселицького районного ліцею об’єднали звітні загальношкільні батьківські збори під назвою «Сузір’я талантів».

Концерт розпочався з виступу вчителів зі своєю музично-хореографічною композицією «Буковина-багатонаціональний край», яка виборола Гран-Прі на фестивалі педагогічної самодіяльності «Таланти твої, освітянська родино».

Директор ліцею Інна Каліструк привітала всіх присутніх зі святом, відзначила всі перемоги шкільної родини протягом 2017/2018 навчального року, подякувала всім батькам, вчителям та дітям за підтримку та їхню неоціненну працю, зазначивши, що всі ми разом є однією великою родиною, сузір’ям, де найяскравішими зірками сяють шкільні обдарування.

На свято завітали також і гості – голова Новоселицької об’єднаної громади Марія  Нікорич та завідувач районного методичного кабінету Сергій Власов, які виступили з привітальним словом та нагородили директора та вчителів грамотами за сумлінну працю.

На святі всі учні ліцею мали змогу показати всі свої таланти: танці, співи, вірші… Кожен учень сяяв як зірочка у яскравій та неповторній галактиці нашого ліцею.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Головне

Привітали студентів

November 14, 2019

1/10
Please reload

Інші новини
Please reload

Архів
Please reload

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square