В Слободі у День Соборності відкрили нову котельню

22/01/2019

У Слободі відкрили після реконструкції котельню, яка опалюватиме  приміщення, в якому знаходиться початкова школа Собідського НВК.

 

Чотири класи, понад 50 дітей віднині перебуватимуть у комфортних умовах, в теплі, адже приміщення, де розташовані початкові класи, колишній житловий будинок пристосований для навчання школярів, опалювався пічками.

У День Соборності урочисто відкрили котельню, яка працює на твердому паливі. Директор школи Т. Коляско подякувала Новоселицькій міській раді, депутатам, будівельникам, які брали участь у будівництві і облаштуванні системи опалення, зокрема керівнику підприємства "Агроспецмонтаж" Степану Поповичу, підприємцям Ігорю Романчуку, Дмитру Стрілецькому, всім, хто брав участь у проведенні робіт. Привітали дітей і батьків та педагогів міський голова М. Нікорич, заступники міського голови С. Арсеній та Д. Шова, в. о. старости Слободи В. Федоряк. Будівлю навчального закладу і котельні освятив настоятель Свято-Михайлівської церкви о. Корнелій.

Міська рада Новоселицької ОТГ прийняла рішення щодо будівництва котельні і реконструкції системи опалення Слобідської початкової школи, з міського бюджету на проведення цих робіт було виділено 843 тис. грн.  

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Головне

Виконком міськради прийняв рішення про зменшення тарифів на послуги теплопостачання

November 13, 2019

1/10
Please reload

Інші новини
Please reload

Архів
Please reload

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Снимок.JPG

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300