Шановні аматори народного мистецтва! Щиро вітаю вас з професійним святом!

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на
краще майбутнє. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте нашу громаду, примножуєте її
успіхи та досягнення. Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Тож, збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків може стати для нас не тільки приводом для того, щоб пишатися, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги.
У переддень свята бажаю вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії та мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.
Марія НІКОРИЧ,
голова Новоселицької ОТГ

Шановні жителі громади!

Народна мудрість стверджує: скільки знаєш мов, стільки разів ти людина. Але я впевнена, що без рідної мови жодна людина не здатна повноцінно почувати себе частиною власного народу, його історії та культури.
«Мова – це душа народу, а народ без мови – не народ», – говорив Володимир Сосюра. З гідністю і шаною ми маємо усвідомлювати велику вагу рідного слова й особисту відповідальність за нього перед минулим, сьогоденням і майбутнім. Отож, бажаю всім співвітчизникам утверджувати рідну мову, щоб цей нетлінний скарб служив єднанням між поколіннями, возвеличував Україну й українців.
З повагою
Марія НІКОРИЧ,
голова Новоселицької ОТГ

Міська рада Новоселицької ОТГ та її виконавчий комітет щиро вітають з днем народження:

10 листопада: Назара Валентиновича СУДЕНКОВА, учасника бойових дій (АТО). 
11 листопада: Ірину Вікторівну ШКУМАТОВУ, директора ДП «М’ясо Буковини»; Івана Васильовича БУЧКА, учасника бойових дій (АТО).
13 листопада: Степана Івановича САІНЧУКА, депутата районної ради; Валерія Віореловича ГОРБАТЮКА, учасника бойових дій (АТО).
Шановні іменинники!
Бажаємо вам міцного здоров’я, успіхів у праці, гарного настрою, щастя, добра і всього найкращого у житті!

1 / 41

Please reload

Снимок.JPG

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon